Türkiye Ekonomisi Özet ve Küresel Pazarlama Deneme Sınavı

Bugünkü konumuz ne yazılım ne de teknoloji üzerine. Bugünkü konumuz yarınki açıköğretim sınavları üzerine arkadaşlar. Yarın 1 Milyon’dan fazla kişi açıköğretim sınavlarına girip ter dökecekler. Kimileri mezun olup diplomasını alırken kimileri mezuniyeti bir yıl daha erteleyecek. Bu yıl bütünlemenin olmayışı, tek ders sınavı hakkında hala kesin bir sonuç çıkmayışı ile beraber belirsizlikler devam etmekte. Kimileri tek ders sınavı sadece dördüncü sınıflar için yapılacak diyor, kimileri bir kereye mahsus herkes için yapılacak diyor. Ama biz elimizden geleni yapıp ne bütünlemeye ne de tek ders sınavına kalmadan mezuniyetimizi garantileyelim istiyorum. 

Ne olursa olsun yarın final sınavlarının başlayacağı gerçeğini kimse değiştiremez. Bende elimde bulunan dördüncü sınıf Türkiye Ekonomisi Kısa Özet ve Küresel Pazarlama Final denemesini sizler ile paylaşmak istiyorum. Umarım size bir faydam olur. 

Arkadaşlar Türkiye Ekonomisi Kısa Özet olan döküman 5 – 6 – 7 – 8 ünitelerini kısaca ele alan bir döküman. Toplam üç sayfa olup belki de sizi mezun edecek notlar bu dökümanın içerisinde. 

Küresel Pazarlama Final dökümanında ise tüm üniteler dahil 40 soruluk bir deneme bulunmakta. 40 soruyu çözmek size birşey kaybettirmeyecektir sonuçta. 

Dökümanları indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir