Hakkımda

Yusuf İşleyen, Ordu‘da doğmuş, yaşamını İstanbul‘da sürdüren, iki çocuklu bir ailenin büyüğü olarak hayatına devam etmekte.

Lise hayatını Şişli Anadolu Teknik, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi‘de Teknik Lise bölümünde geçirdi. Her ne kadar arkadaşları okuduğu okuldan şikayetçi olsada o okul olmasaydı şimdi nerede olacağı konusunda bir fikri olmayanlardan o.

Lisede bilgisayar yazılımı eğitimini tamamladıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama (İkinci Öğretim) bölümünde eğitim hayatına devam etti. Öğrenim hayatına devam ederken bir yandan da XYZ Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri‘nde part-time olarak Jr. Software Developer olarak görev aldı. 2 yıllık üniversiteyi bitirdikten sonra iş hayatına atılıp bir yandan da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi‘ne yazıldı. 20 Haziran 2013 tarihinde diplomasını alıp okul ile olan ilişkisini kesmiş bulunmakta.

Üniversiteden sonra 22 aylık bir sürede Tick Tock Boom Digital PR & Marketing şirketinde Jr. Software Developer olarak çalıştı. Eylül 2012’de oradan ayrılarak Erkas Telekominikasyon San. Tic. A.Ş.‘de çalışmaya başladı. Burada şirket bünyesinde bulunan Mobilcadde.com, Erkasbayi.com, Mobiletisim.com sitelerinde Software Developer olarak görevini sürdürmekte.

Uzmanlık alanlarım

C# (Web, WinForms), Asp, MSSQL, SQLite, Lucene.NET, XHTML, HTML5, CSS, CSS3, Javascript